Neznáte své heslo?

  • Vstup na webové stránky pro členy Klubu Energy vám zajistí zadání registračního čísla člena klubu, které naleznete na své registrační kartě nebo ve smlouvě o obchodní spolupráci.
  • Heslo získáte po vyplnění formuláře umístěného níže na této straně nebo telefonicky na čísle: +420 283 853 853.

Kontrolní údaje nutné
k vydání hesla do IS


Vyplněním osobních údajů ve formuláři a jejich odesláním, souhlasíte s jejich zpracováním společností Energy. Firma Energy Group, a.s. se zavazuje, že osobní údaje uvedené v této přihlášce nebudou použity k jiným účelům, ani nebudou poskytnuty třetí straně.

Klubové členství a jeho výhody

Každý zákazník, nakupující produkty Energy, má možnost registrace. Výhody členství v Klubu Energy lze čerpat v celé síti prodejních míst v ČR.


Po podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci a zaplacení registračního poplatku 500 Kč se zákazník stává řádným členem Klubu Energy. Kromě členské karty společnosti Energy Group, a.s. obdrží každý nový člen startovací balíček, vč. jednoho koncentrátu podle vlastního výběru a ročního předplatného magazínu Vitae.


Registrace v Klubu Energy je platná 12 měsíců od data podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci. Následujících šest měsíců je ještě možné si registraci prodloužit. K výhodám klubového členství patří mimo 30% slevy na nákup zboží také možnost navštěvovat poradny lékařů a terapeutů, odborné přednášky a účastnit se dalších klubových aktivit.


Podrobnosti naleznete v Průvodci zde.

Kde získáte produkty Energy

Příznivců a zákazníků Energy přibývá každým dnem. Pokud máte i vy zájem zakoupit některé z výrobků naší produktové řady, neváhejte navštívit vašemu bydlišti nejbližší obchodní zastoupení společnosti, která pod označením Klub Energy zprostředkovávají prodej výrobků. 

Kluby Energy se programově věnují zdravotní problematice, a to jak formou osvěty, tak v podobě nabídky lékařských a obchodních poraden či alternativních ozdravných služeb. Některé z našich zastoupení dosáhly statutu regeneračních center, kde nabízejí i terapeutickou péči na vysoké úrovni.

Každý Klub Energy má svou stálou nabídku poraden, konzultací a služeb a také každý měsíc individuálně pořádá program pro všechny ty, kteří chtějí vědět více o různých tématech z oboru prevence, zdraví či přírodní medicíny.

Společnost Energy nabízí rozšířenou nabídku v případě, že se zákazník stane členem našeho klubu, který sdružuje zájemce o přírodní medicínu. Členství v Klubu Energy přináší značné výhody, a to nejen díky garantovaným slevám při nákupu zboží.

Naším členům jsou po celém Česku k dispozici na dvě stovky Konzultačních center, které formou kurýrní služby nebo satelitní prodejny zajišťují dovoz a prodej výrobků v jiných částech republiky, než se nacházejí Kluby Energy. Mnohé z těchto prodejen nabízejí také vlastní ozdravný program. 

Nenašli jste žádný vhodný kontakt? Chcete založit vlastní Klub Energy nebo Konzultační centrum? Napište na animal@energy.cz