Neznáte své heslo?

  • Vstup na webové stránky pro členy Klubu Energy vám zajistí zadání registračního čísla člena klubu, které naleznete na své registrační kartě nebo ve smlouvě o obchodní spolupráci.
  • Heslo získáte po vyplnění formuláře umístěného níže na této straně nebo telefonicky na čísle: +420 283 853 853.

Kontrolní údaje nutné
k vydání hesla do IS


Vyplněním osobních údajů ve formuláři a jejich odesláním, souhlasíte s jejich zpracováním společností Energy. Firma Energy Group, a.s. se zavazuje, že osobní údaje uvedené v této přihlášce nebudou použity k jiným účelům, ani nebudou poskytnuty třetí straně.

Klubové členství a jeho výhody

Každý zákazník, nakupující produkty Energy, má možnost registrace. Výhody členství v Klubu Energy lze čerpat v celé síti prodejních míst v ČR.


Po podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci a zaplacení registračního poplatku 500 Kč se zákazník stává řádným členem Klubu Energy. Kromě členské karty společnosti Energy Group, a.s. obdrží každý nový člen startovací balíček, vč. jednoho koncentrátu podle vlastního výběru a ročního předplatného magazínu Vitae.


Registrace v Klubu Energy je platná 12 měsíců od data podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci. Následujících šest měsíců je ještě možné si registraci prodloužit. K výhodám klubového členství patří mimo 30% slevy na nákup zboží také možnost navštěvovat poradny lékařů a terapeutů, odborné přednášky a účastnit se dalších klubových aktivit.


Podrobnosti naleznete v Průvodci zde.

Krmíte granulemi? Myslete na Probiovet

Krmení granulemi je hojně rozšířeno a jejich používání spíše sílí. Aby neplesnivěly, obsahují konzervanty a řadu dalších chemických aditiv. 
Samotné suché krmení není škodlivé, ale naprosto ničí užitečnou mikroflóru střeva (dostaví se tzv. dysbióza) a zvířata začínají během dvou až čtyř let trpět nejrůznějšími problémy počínaje zvýšenou tvorbou zubního kamene, zápachu z tlamy, ekzémy, záněty ucha a konče selháním jater a ledvin a nádorovými onemocněními. 
Z těchto důvodů a pro četné negativní zkušenosti je dobré malým plemenům podávat granule pouze jako pamlsky. Z průmyslových krmiv lze doporučit konzervy, ale při dlouhodobém krmení mohou přijít trávicí potíže také.
Pokud chováte velkého psa, tak se bez granulí neobejdete, ale v tomto případě udržujte podáváním Probiovetu přirozenou mikroflóru střeva. Preventivně postačuje tobolka každý večer pro psa do 40 kilogramů, pro většího pak dvě tobolky večer. Případné následky dysbiózy střeva lze preventivně dvakrát do roka řešit podáváním Regavetu. Vždy tři týdny jedna kapka na každých 10 kilogramů hmotnosti dvakrát denně. Další možnost prevence představuje podávání Cytovetu opět dvakrát ročně (jedna tobolka denně do 30 kilogramů hmotnosti, jedna tobolka dvakrát denně u větších zvířat a opět až tři týdny kontinuálně podávat).

 

Nejpřirozenější formou krmiva je to, čím se živí divoké šelmy v přírodě. Pro lepší stravitelnost je možné maso povařit, ale nevaříme jako v závodní jídelně. Maso pro šelmy by mělo být pouze ošetřeno teplotou do 70 stupňů, což představuje vaření celého kusu masa vhozením do horké vody (maso se na povrchu zatáhne a cenné šťávy zůstanou uvnitř). Zelenina je pro šelmy obecně lépe stravitelná povařená. Syrová je naopak dobrá pro stimulaci zažívacího traktu k jeho činnosti. Stimuluje peristaltiku žaludku a střev.

Na dalších stránkách najdete recepty, pojednání o Barfu, který není jen krmení syrovým masem. Najdete zde i nevhodná krmiva pro šelmy, která mohou působit i toxicky.