Neznáte své heslo?

  • Vstup na webové stránky pro členy Klubu Energy vám zajistí zadání registračního čísla člena klubu, které naleznete na své registrační kartě nebo ve smlouvě o obchodní spolupráci.
  • Heslo získáte po vyplnění formuláře umístěného níže na této straně nebo telefonicky na čísle: +420 283 853 853.

Kontrolní údaje nutné
k vydání hesla do IS


Vyplněním osobních údajů ve formuláři a jejich odesláním, souhlasíte s jejich zpracováním společností Energy. Firma Energy Group, a.s. se zavazuje, že osobní údaje uvedené v této přihlášce nebudou použity k jiným účelům, ani nebudou poskytnuty třetí straně.

Klubové členství a jeho výhody

Každý zákazník, nakupující produkty Energy, má možnost registrace. Výhody členství v Klubu Energy lze čerpat v celé síti prodejních míst v ČR.


Po podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci a zaplacení registračního poplatku 500 Kč se zákazník stává řádným členem Klubu Energy. Kromě členské karty společnosti Energy Group, a.s. obdrží každý nový člen startovací balíček, vč. jednoho koncentrátu podle vlastního výběru a ročního předplatného magazínu Vitae.


Registrace v Klubu Energy je platná 12 měsíců od data podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci. Následujících šest měsíců je ještě možné si registraci prodloužit. K výhodám klubového členství patří mimo 30% slevy na nákup zboží také možnost navštěvovat poradny lékařů a terapeutů, odborné přednášky a účastnit se dalších klubových aktivit.


Podrobnosti naleznete v Průvodci zde.

Celkový vzhled a výkon

Vzhled srsti 

Suchá, lámavá - Omegavet (dodává zejména potřebné nenasycené mastné kyseliny a vitaminy A, D, E), pro lepší využití stavebních látek je vhodné vnitřně podávat Gynevet (ovlivňuje pozitivně aktivitu enzymů zpracovávajících tuky a působí z koncentrátů nejlépe na kvalitu pokožky a jejích derivátů). 

Pro lesk srsti 

Fytovet který dodává nezbytné minerály v maximálně využitelné formě a Omegavet. Opět je možné posílit výstavbu srsti podáváním Gynevetu. 

Dojem špinavé srsti, šedivění


Renovet ke kterému je vhodné podávat Cytovet. Zejména u starších zvířat je vhodné připravit organizmus zvířete na regeneraci Renovetem minimálně týdenním podáváním Regavetu. 

Vypadávání srsti

Obecně pro každý případ na obnovení růstu srsti Gynevet. Při otravě např. těžkými kovy je vhodný Cytovet jenž váže se chelatační vazbou na všechny reaktivní skupiny a Fytovet, který vytěsňuje toxické prvky z vazebných míst na bílkoviny a enzymy. Při plísňových a bakteriálních onemocněních je užitečný na eliminaci původce lokálně Audivet. Při svrbění pomůže lokálně koncentrovaný Fytovet

Celkové zlepšení vizáže pro výstavy a jiné akce


Minimálně 3 týdny předem (vhodnější je příprava 2 měsíce předem) Gynevet doplněný Fytovetem a Omegavetem. Není nutné využít vše uvedené. Je to maximalistická verze, ale poskytuje nejjistější výsledky. 

Zvýšení výkonu 

Pro posílení funkce svaloviny kosterní i útrobní je účinný Kingvet. Usměrňuje metabolismus těla podle typu tréninku. Zlepšuje vytrvalost při vytrvalostním trénku, nebo zlepšuje nárůst objemu svaloviny při tréninku silovém. V každém případě je Kingvet nejúčinnější ve fázi tréninku, protože jeho účinek se projevuje v návaznosti na trénink. Bez tréninku nemá na svalovinu podstatný vliv. Je účinný také na regeneraci poškozených nebo unavených svalů, pomáhá odbourávat nahromaděnou kyselinu mléčnou. Zlepšuje sexuální výkonnost samců. U samic má tento efekt také, ale je nutné střídat s Gynevetem.

Zvýšení momentálního výkonu a vytrvalosti, zlepšení koncentrace zvířete 


Pro závod nebo momentální výkon lze využít Etovet, který působí na rychlé a dokonalé uvolnění energie pro výkon. Zlepšuje práci nervového systému, stimuluje kontrolní centra, tj. zesiluje účinky zpětné vazby a tím mechanizmy kontroly a schopnost koncentrace na momentální výkon. Kingvet ani Etovet neobsahují žádné ze sledovaných a zakázaných stimulantů. Působí proti stresu.